Tipy, rady a inspirace – Jak prodat nemovitost

Jak prodat nemovitost

Tipy, rady a inspirace – Jak prodat nemovitost

Prodej nemovitosti je komplexní operace, u které je nutné postupovat obezřetně. Pakliže prodáváte svou první nemovitost, měli byste důkladně promyslet jednotlivé kroky tak, abyste si zbytečně nezpůsobili problémy. Dokonce i maličkosti mohou úspěšný prodej zmařit. Pakliže se nevyvarujete častých chyb zbrklých prodejů s vidinou rychle prodané nemovitosti, můžete dokonce přijít o velké množství svých peněz.

Jak se vyvarovat nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti a jak nemovitost chytře prodat? Inspirujte se typy a rady odborníků, jejichž denním chlebem je obchodování s nemovitostmi.

‚‚Pakliže se rozhodnete pro prodej nemovitosti „na vlastní pěst“, je nutné si dopředu zjistit, jaké dokumenty, informace a postupy je třeba zajistit’’, radí Jan Dundáček, zkušený odborník na prodeje nemovitostí z HouseHeroes.cz.

Prodej nemovitosti svépomocí se zdá být tou nejlepší variantou, protože přeci máte přehled o všem, co se děje. Ale máte skutečně čas, znalosti a odvahu nést veškerá rizika spojená s prodejem nemovitosti?

‚Nevyplácí se podceňovat přípravu kvalitní nabídky, kterou budete v následujících týdnech a měsících nabízet potenciálnímu zájemci o koupi nemovitosti. Bude-li nabídka dostatečně atraktivní, tak nemovitost s výdělkem úspěšně prodáte. V opačném případě může dojít ke zmaření potenciálního prodeje, který se může protáhnou o roky, pokud nebudete mít zkušenosti s procesy prodeje nemovitostí’’, komentuje Jan Kabát z House Heroes.

Chcete-li mít jistotu, že transakce spojené s prodejem nemovitosti dopadnou přesně dle Vašich očekávání, vyčleňte si dostatek času a poraďte se se specialisty.

Zaujala Vaše nabídka potenciálního kupce? Skvělé, jste na správné cestě a můžete se připravit na jednání s kupcem. Mějte ale na paměti, že bude mimo jiné potřeba v následujících krocích vytvořit návrh kupní smlouvy a zajistit zápis vlastnického práva do katastru nemovitostí. Přestože zní proces poněkud složitě, není důvod se čehokoliv obávat.

Nejste-li si jisti, jak by měla kupní smlouva vypadat, obraťte se na právníka či advokáta. Je mýtem, že smlouva připravená na míru je drahá. Vzorové smlouvy jsou sice zdarma, ale v porovnání s možnou finanční újmou, kterou představuje nekvalitní smlouva, jsou poplatky za profesionální servis zanedbatelné. Přestože to nejspíše neuslyšíte rádi, nevolte tu cestu, že půjdete na Google a budete vyhledávat ‚‚vzor kupní smlouvy zdarma’’. Nechte si připravit smlouvu na míru svým potřebám a nechte si smluvně ošetřit přesně to, co požadujete mít právně v pořádku.

‚‚Koupě či prodej nemovitosti je krok, který běžný člověk udělá párkrát za život. Pro zajištění komfortu je tou nejlepší cestou využití služeb specializované realitní společnosti, která Vám nabídne individuální péči a profesionální servis. Prodej nemovitosti bude rychlý a ušetříte si spoustu nervů. V House Heroes budete doslova jako bavlnce a Vaši nemovitost prodáme za nejnižší provizi na trhu, za pouhých 1,99 %. V této drobné provizi je zahrnut komplexní balíček služeb bez dodatečných poplatků. Jsme féroví, nic neskrýváme. Ostatně si naše služby můžete prostudovat z pohodlí svého domova na webových stránkách www.househeroes.cz’’, zdůrazňuje usměvavá Andrea Čečrdlová.

House Heroes mění zaběhnutý svět realit a přetváří jej k maximálnímu focusu na zákazníka. Rozumná výše provize, přehledné smlouvy, maximální péče a především férové jednání jsou přednosti, které z House Heroes dělají jednu z nejvyhledávanějších realitních společností v oblasti prodeje a koupě nemovitostí.

Jak to v House Heroes funguje, který sympaťák se o Vás postará a jak skvěle chutná naše čerstvá káva, se dozvíte v našich příjemných prostorách v centru Prahy.

V dalším článku se podrobně zaměříme na procesy, které zatraktivní prodej Vaší nemovitosti.

HouseHeroes.cz – Spolupracujte s hrdiny, měníme svět realit.

Žádné komentáře

Přidávání komentářů bylo zakázáno