Prodej rodinného domu 362m², pozemek 800m²

Prodej rodinného domu 362m², pozemek 800m²

V exkluzivním zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout rodinný dům v městysu Davle. Hlavní vchod a většina oken jsou orientována na Východ. Dům je postaven na pozemku o velikosti cca 800m2. Obytná podlahová plocha je 362m2. V přízemí je zařízen komerční prostor využitý jako kancelář. Ostatní části domu jsou využity pro bydlení a jsou rozloženy ve 3 nadzemních podlažích. V domě najdete 8 samostatných pokojů, 3 koupelny, 2 kuchyně a spoustu prakticky umístěných úložných prostorů.

 

Nemovitost je také možné rozdělit na 3 bytové jednotky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 

Davle leží jižně od Prahy na soutoku Vltavy a Sázavy. Z terasy je krásný výhled na vodu, lesy a skály. V těsné blízkosti se nachází kostel a ostrov Sv. Kiliána. Zhruba 600m od domu narazíte na sportovní centrum Spirit, kde naleznete posilovnu, squashové kurty a beachvolejbalové hřiště.

 

Na pozemku se nachází dvě studny a obecní vodovod. Vytápění domu zajišťuje kotel a elektrické topení. Ohřev vody je řešen pomocí elektrického boileru. V roce 2014 byla dokončena velmi nákladná rekonstrukce. Dům včetně zahrady je pravidelně udržovaný a upravovaný.

 

Z fotografií lze jen těžko zachytit atmosféru domu a okolí. Proto nám neváhejte zavolat a domluvit si prohlídku. DOPORUČUJEME!

Cena: 7.500.00 Kč
Stavba: Smíšená
Stav objektu: Po rekonstrukci
Poloha domu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Užitná plocha: 362 m2
Plocha pozemku: 800 m2
Sklep: ne

Date

1.12.2017

Category

Prémiové nemovitosti