Naše zásady

Kvalitně, rychle, levně

Rozumná výše provize

Za prodej nemovitosti účtujeme pouze 1,99 % z ceny nemovitosti. Bezkonkurenčně nejnižší provizi na trhu.

Přicházíme s revolučním konceptem. Za práci si zasloužíme odměnu, ale úměrně velkou k práci, kterou odvedeme. Nebudeme Vám účtovat 3–6 % jako běžné realitní kanceláře. Jsme efektivní v naší práci a díky tomu jsme levnější než konkurence.

Z prodeje nemovitosti tedy dostanete maximum, když prodáte za nejvyšší možnou cenu a neodevzdáte 6 % makléři.

Získejte z prodeje nemovitosti maximum a spolupracujte s námi » kontaktujte nás

Přehledné smlouvy

Naše smlouvy jsou jednoduché, přehledné, transparentní a na jednu stránku. Nesnažíme se Vás obalamutit hvězdičkami ani bleším cirkusem.

Nechceme Vás zahnat do úzkých a smluvně Vás uvěznit v labyrintu paragrafů. Neschováváme nic do hvězdiček a bleších písmen. Jsme féroví a všechny smlouvy Vám dáme dopředu k nastudování. Nemusíte se bát toho, co vlastně narychlo podepisujete. Dokonce Vám necháme prostor, abyste nemovitost prodávali sami. Nic před vámi netajíme » spolupracujte s námi

Maximální péče

Bojíte se, že prodej Vaší nemovitosti skončí ve chvíli podpisu exkluzivní smlouvy (ES)?

V naší smlouvě se Vám zavážeme, co všechno pro Vás uděláme a do kdy. Nehrozí Vám tak, že bychom Vás i se složkou uložili na rok k ledu.

Chtějte za své peníze, které dáváte realitní kanceláři, maximum služeb. Provize realitní kanceláře za prodej nemovitosti jsou často extrémně vysoké, a přesto Vám ne každý dá za Vaše peníze stejnou službu. Existují i takoví zlorealiťáci, kteří podepíšou smlouvu o zprostředkování, a pak pouze vyvěsí nabídku na prodej Vaší nemovitosti na internet, a to je vše. Nepřipraví pro Vás ani smlouvy, neposkytnou žádné služby ani servis.

Za své peníze si ale zasloužíte daleko víc. Makléř by měl zajistit tzv. Home Staging (příprava nemovitosti k focení na inzerát), profesionální nafocení, stanovení ceny, promyšlenou inzerci nemovitosti i kompletaci požadovaných dokumentů (list vlastnictví, nabývací titul, projektová dokumentace, kolaudační rozhodnutí, atd.). Standardem by měla být příprava rezervační i kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově. Samozřejmostí je doručit všechny dokumenty na katastr nemovitostí k zaregistrování prodeje. Na závěr by správný makléř měl vyřídit ještě předání nemovitosti a přepsání médií na nového vlastníka.

Chtějte za své peníze maximální péči » spolupracujte s námi

Férové jednání

Férové a transparentní jednání je pro nás standardem. Vážíme si, že si nás daný klient vybral a svěřil nám svou důvěru. Individuálně a s odbornou péčí přistupujeme ke splnění všech jeho představ.

Žádné dvojí provize

Někteří realitní makléři rádi převlékají dres a hrají proti prodávajícím. Se zájemcem o koupi nemovitosti se domluví na snížení ceny za další provizi, a prodávajícímu se pak snaží namluvit, že za danou cenu je nemovitost neprodejná. Po prodeji pak inkasují provizi od kupujícího i prodávajícího. U nás podobné praktiky nehledejte.

Realitní makléři by měli prodat nemovitost za maximální cenu. Jenže ne všichni hrají fér. Snaží se totiž nejen v zájmu prodávajícího, ale také v zájmu kupujícího. Zlorealiťáci jsou schopni si domluvit, že za vyjednání nižší ceny budou odměněni také od kupujícího. To z nich dělá podvodníky, protože v tu chvilku je jejich zájmem pouze inkasovat „bakšiš“ od obou stran najednou. Zcela se ztrácí morálka. Někteří realitní makléři se ale nestydí udělat cokoliv, aby na prodeji nemovitosti vydělali. Tohle se Vám u nás nikdy nestane. Pokud chcete dostat maximum z prodeje » obraťte se na nás

Žádná falešná smlouva

Mezi realitními makléři je mnoho záporných postav. Tito zlorealiťáci se nebojí ničeho. Jsou dokonce schopni najmout si fiktivního zájemce o koupi bytu. Následně zlorealiťák vytáhne rezervační smlouvu, kterou musí na místě podepsat prodávající i kupující. Ve skutečnosti se ale nejedná o rezervační smlouvu, nýbrž o smlouvu o exkluzivitě. Zlorealiťák využije majitelovy euforie a pod rouškou prodeje bytu si nechá podepsat smlouvu, která majitele zavazuje k prodeji nemovitosti pouze skrze jednu realitní kancelář. Toto se Vám u nás nikdy nestane. Jsme féroví a transparentní » spolupracujte s námi