Nejnižší provize na trhu!

Byt 2+KK, Praha 10 – Vinohrady

Jako zástupci majitele Vám nabízíme ke koupi byt o dispozici 2+kk v rezidenci Korunní dvůr na rozhraní Vinohrad a Vršovic. Jedná se moderní komplex bytových a nebytových jednotek postavený v roce 2007. Celý projekt je v moderním západním stylu, proveden ve vysokém standardu a je pod kontrolou kamerového systému s neustále obsazenou recepcí.

Bytová jednotka se nachází ve 4. NP a je o dispozici 2+kk. Okna jsou orientovaná na východ. Užitná plocha bytu je 79,03 m2.

Dispoziční řešení: kuchyňský kout – 5,04 m2, obývací pokoj – 42,81 m2, pokoje – 13,50 m2, chodba – 7,03 m2, koupelna a WC – 8,10 m2, sklep – 2,55 m2.

Vnitřní i vchodové dveře jsou dřevěné plné. Podlahy v bytě jsou kryté plovoucí podlahou nebo dlažbou. Obklady v koupelně jsou tvořeny mozaikou. V chodbě se nachází vestavěná skříň. Byt je ve velmi dobrém stavu.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na veřejný vodovod, kanalizaci a elektřinu. Vytápění bytu je ústřední podlahové. Ohřev teplé vody je centrální, v bytě je datový rozvod.

K bytu náleží parkovací stání, jež se nachází ve 3. PP.

Cena: 7.690.000 Kč
Stavba: Skeletová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Podlaží: 4. podlaží
Užitná plocha: 79 m2
Sklep: 3 m2
Parkování: Ano
Energetická náročnost: Třída G – Mimořádně nehospodárná
Vybavení: Částečně
Výtah: Ano

Ozvěte se nám

E-mailová adresa

Telefonní číslo

Text